Átadták az Év sportolója díjakat
2025. március 7-én a Gödöllői Királyi Kastélyban került megrendezésre a XII. Nemzeti Horgász Versenysport Gála és Támogatói Bankett.
A 2024-es versenyévad utánpótláskorú versenyzői közül Bakó Péter, a hölgyek közül Gyulánszki Nikolett, míg a felnőtt férfiak kategóriájában Csillag László vehette át az elismerést.



Életműdíjjal ismerték el Szénási Béla több évtizedes sportolói, szövetségi kapitányi életútját.

A sportgáláról részletesen a Magyar Horgász áprilisi számában olvashatnak, a fényképes galériát a MOHOSZ Facebook oldalán tekinthetik meg.
Forrás: MOHOSZ
- Újabb haltelepítés a Dunán: 50 ezer jászkeszeg került a folyóba
- Ritka fogás a Rábán: 21 kilós fekete amur akadt horogra
- Az ország legjobbjai között: nagy eredményt ért el az esztergomi horgász
- Több mint 800 ezer tiszai nyurgaponty került a Körösök vízrendszerébe
- Jelölt és jelöletlen kecsege is horogra akadt Gönyűn
- 124 ezer előnevelt süllőt telepítettek a Tisza-tóba
2026. június 26.
Toxikus volt a Szinvába került szennyezés
2026. június 25.
A Velencei-tó jövője nem csak a vízpótláson múlhat
2026. június 24.
Evezős verseny miatt kérnek fokozott figyelmet a Mosoni-Dunán
2026. június 24.