Így indult Döme Gábor harcsaszezonja a Tiszán
Megkezdte a harcsázást Döme Gábor a Tiszán. A második alkalommal már sikerült is megfogni az első közös harcsát.
Elindult a harcsaszezon
Megkezdődött a tiszai harcsázás, és már a második alkalom szép eredményt hozott.
Döme Gábor beszámolója szerint társa, Péter, már korábban is sikeresen horgászott, így egyfajta „előnnyel” indult a közös pecázás. A mostani alkalommal azonban már együtt vágtak neki a víznek, és nem is kellett sokat várni az eredményre.
Gyorsan megjött az első fogás
A második közös horgászat során sikerült megfogni az első harcsát, ami mindig különleges pillanat egy szezon elején.
Ez a fogás nemcsak egy jól sikerült peca eredménye, hanem egy ígéretes kezdet is, ami alapján jó eséllyel erős szezon elé néznek.
Forrás: Facebook
- A Velencei-tó jövője nem csak a vízpótláson múlhat
- Újabb haltelepítés a Dunán: 50 ezer jászkeszeg került a folyóba
- Több mint 800 ezer tiszai nyurgaponty került a Körösök vízrendszerébe
- Az ország legjobbjai között: nagy eredményt ért el az esztergomi horgász
- Jelölt és jelöletlen kecsege is horogra akadt Gönyűn
- Rendkívüli intézkedések indulnak a Velencei-tó halállományának megőrzéséért
2026. június 27.
Összesen 55 hónapra tiltottak el szabályszegő balatoni horgászokat
2026. június 26.
Toxikus volt a Szinvába került szennyezés
2026. június 25.
A Velencei-tó jövője nem csak a vízpótláson múlhat
2026. június 24.