Ilyen autót még biztos, hogy egy horgász sem látott!
Különös videó kering az interneten egy autóról, amelynek akváriummá alakították az elejét, és halak úszkálnak benne.
A motorháztetőre húztak egy extra, átlátszó réteget, megtöltötték vízzel, és különböző vízi élőlényeket szállásoltak el benne ideiglenesen – írja a Totalcar.
Látszólag nem egy túl kényelmes akvárium – a legtöbb felvételen oldalt fekve próbálnak úszni a halak – ráadásul az sem tiszta, hogy hogyan frissítik a vizet. Valószínűleg sehogy, ami nem tesz jót a benne lévő halaknak és rákoknak.
Az átépített autóra először az észak-kínai Liaoning tartományban lettek figyelmesek. A tulaj azt mondta, hogy akkor kapott ihletet az átalakításhoz, amikor elment horgászni, de elfelejtett vödröt vinni a kifogott halakhoz.
Akármennyire is jópofa vagy különleges extra egy ilyen motorháztető, a helyi hatóságok szerint illegális egy ilyen módosítás, ezért az autó nem sokáig maradhat így.
Ráadásul a közösségi média oldalakon is sokan kritizálják a megoldást: van, aki szerint nemcsak a nap melegíti azt az apró víztömeget, de alulról a motor is, így az akváriumból hamar leves lesz.
- Közeleg a nevezési határidő a megyei gyermek horgászversenyre
- Új versenypálya, változó eredmények és nagy csaták a HECSMSZ bajnokságán
- Ritka fogás a Rábán: 21 kilós fekete amur akadt horogra
- Az ország legjobbjai között: nagy eredményt ért el az esztergomi horgász
- Újabb haltelepítés a Dunán: 50 ezer jászkeszeg került a folyóba
- Jelölt és jelöletlen kecsege is horogra akadt Gönyűn
2026. június 24.
Evezős verseny miatt kérnek fokozott figyelmet a Mosoni-Dunán
2026. június 24.
Tartós kánikula érkezik: harmadfokú hőségriasztást rendeltek el
2026. június 22.
Egyeztetés kezdődött a dömsödi vízparti sátorhasználatról
2026. június 22.