Két új szövetségi kapitány a horgászválogatottak élén
A jövőben ketten veszik át Szénási Béla szövetségi kapitány feladatait.
Dr. Dérer István, a MOHOSZ-OHSZK (Magyar Országos Horgász Szövetség-Országos Horgászszervezeti Szolgáltató Központ) főigazgatója a december 3-i OVHB (Országos Versenyhorgász Bizottság) ülésen adta át a megbízólevelet Nagy Krisztiánnak az úszós horgászválogatott, és Végh Tamásnak a feeder horgászválogatott szövetségi kapitányainak.
A két új kapitány Szénási Béla korábbi szövetségi kapitánytól veszi át a válogatottak irányítását.
„Béla bácsinak köszönjük a sok évnyi áldozatos munkáját és a számtalan szép pillanatot, amivel megörvendeztette a horgászsport szerelmeseit. El Capitanonak sok pihenéssel – és persze horgászattal, versenyzéssel töltött éveket. A két új szakembernek pedig eredményekben bővelkedő éveket kívánunk” – írta bejegyzésében a MOHOSZ.
- Közeleg a nevezési határidő a megyei gyermek horgászversenyre
- Újabb haltelepítés a Dunán: 50 ezer jászkeszeg került a folyóba
- Ritka fogás a Rábán: 21 kilós fekete amur akadt horogra
- Az ország legjobbjai között: nagy eredményt ért el az esztergomi horgász
- Új versenypálya, változó eredmények és nagy csaták a HECSMSZ bajnokságán
- Jelölt és jelöletlen kecsege is horogra akadt Gönyűn
2026. június 24.
Evezős verseny miatt kérnek fokozott figyelmet a Mosoni-Dunán
2026. június 24.
Tartós kánikula érkezik: harmadfokú hőségriasztást rendeltek el
2026. június 22.
Egyeztetés kezdődött a dömsödi vízparti sátorhasználatról
2026. június 22.