A Digitális Állampolgárság nemcsak kényelmesebb, biztonságosabb, de zöldebb is
Magyarország kormánya elkötelezett a környezet védelmében, míg mások csak beszélnek róla, a kormány tesz is érte.
Zöld ügyekben már többször kikérték a polgárok véleményét, és ezeket mindig intézkedések követték.
Évente 50 millió facsemete kerül a földbe, másodpercenként 100 palackot váltanak vissza az emberek, és 2020 óta kilencszeresére nőtt az elektromos autók száma Magyarországon.
A Digitális Állampolgárság Program (DÁP) bevezetésével és a digitális okmányok érkezésével becslések szerint 11 tonna műanyag és 1 tonna papír felhasználását spórolhatjuk meg éves szinten, ami jelentősen csökkenti a környezetterhelést. Ha a megspórolt A4-es lapokat egymás mellé tennénk, Budapesttől egészen Kecskemétig érnének el.
Töltse le, és használja Ön is a DÁP alkalmazást.
- Újabb jelentős haltelepítés történt az Alsó-Tiszán
- Ismét tömeges halpusztulást észleltek a Perint-patakon
- Közel 100 métert vitt a zsinórból a dunai óriás
- Duna-parti fejlesztések indulnak Mohácson – új kikötők és vízi infrastruktúra épül
- Több vizet tartanak vissza a Szavai-főcsatornában az agrárium támogatására
- Több vízterületen is karbantartották a horgászhelyeket Csongrád-Csanádban
2026. június 13.
Jól sikerült az őshonos ragadozók szaporodása a Tisza-tavon
2026. június 12.
Kilencezer előnevelt menyhal került a Balatonba
2026. június 11.
Horgászverseny és ideiglenes tilalom a Gyálaréti Holt-Tiszán
2026. június 11.