I. Mozgáskorlátozott Feeder OB
A hétvégén rendezték a MOHOSZ – OTP Bank Magyar Bajnokságok I. Mozgáskorlátozott Feeder Országos Bajnokságát Szegeden, a Maty-éri versenypályán.
11 mozgáskorlátozott horgász vágott neki a kétfordulós bajnokságnak. Közel 20 kilós átlagot horgászott a mezőny, de volt néhány 30 kg-on felüli fogás is. Csike István hibátlan teljesítménnyel, 2 ponttal nyerte az első bajnokságot. A dobogó második fokára Csala Tibor állhatott 4 ponttal. A bronzérmet Jéger Szabolcs nyakába akasztották, aki 7 pontot szerzett.
Részletes eredmények:
https://ranglista.mohosz.hu/public/versenyeredmeny?vid=1348
Forrás: nyito.mohosz.hu
- Ismét tömeges halpusztulást észleltek a Perint-patakon
- Újabb jelentős haltelepítés történt az Alsó-Tiszán
- Közel 100 métert vitt a zsinórból a dunai óriás
- Több vizet tartanak vissza a Szavai-főcsatornában az agrárium támogatására
- Befejeződött a Tiszaugi Holt-Tisza vízpótlása
- Duna-parti fejlesztések indulnak Mohácson – új kikötők és vízi infrastruktúra épül
2026. június 9.